Deutsch
English

Exklusivní zahraniční stáž ve Švýcarsku

Výběrové řízení na letošní stáž, která bude od 10.06. do 9.10.2018,

se bude konat

V SOBOTU, DNE 3.3.2018 V PODĚBRADECH.

Od roku 2014 úzce spolupracuji se švýcarským partnerem, který zastřešuje zahraniční stáž pro studenty z České republiky. Stal jsem se tak jediným člověkem pro Českou republiku, který může tuto stáž v "za mě z jedné z nejhezčích zemí Evropy" zprostředkovat.

* * * * *

Umožňujeme absolvovat motivovaným mladým lidem z oboru gastronomie dvoutýdenní vzdělávací kurz a navazující tří a půl měsíční praktikum v hotelu nebo restauraci ve Švýcarsku. Přihlásit se mohou zájemci, kterým je při začátku kurzu 18 až 26 let, disponují velmi dobrými jazykovými vlastnostmi (němčina) stejně jako teoretickými a praktickými odbornými znalostmi. 

svycarskod

Stáž probíhá 2x v roce, v létě zhruba od  10. června do 10. října a v zimě od 10. prosince do 10. dubna.

Student má k dispozici plat ve výši asi 700 švýcarských franků, což je asi 17.700 Kč měsíčně. Dodatečný příjem je možný, zejména v obsluze skrze dýška a skrze vyplacenou dovolenou.

 

svycarska-vlajka

 

Dvakrát ročně, v únoru a v září, se koná v České republice výběrové řízení za přítomnosti pana Wickiho, jako zodpovědné osoby za švýcarskou stranu.

Chceš znát další podrobnosti a vědět co budeš všechno potřebovat?

Registruj se přes odkaz níže a na email Ti přijde dokument se všemi údaji. Dokument je orientační. Před každou stáží za vyplněný email pak obdržíš aktuálně platné informace.

Máš zájem o stáž a nebo máš nějaký dotaz?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.